Skip links

Vi är en media och kommunikationsbyrå i Örebro.

Med vår kompetens kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

RE! är en innovativ och nytänkande kommunikations- och marknadsföringsbyrå i Örebro. Med vår breda kompetens kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

Sanna Lindqvist

Sanna Lindqvist

Producent

sanna@remediagroup.se

072 245 09 00

Lovisa Edqvist

Lovisa Edqvist

Producent

lovisa@remediagroup.se

076 943 48 48

Clara Olofsson

Clara Olofsson

Producent

clara@remediagroup.se

073 855 55 43

Mattias Fredin

Mattias Fredin

Editor Film

mattias@remediagroup.se

076 209 11 79

Fredrik Posse

Fredrik Posse

Producent

fredrik@remediagroup.se

076 103 93 30

Niklas Edberger

Niklas Edberger

Musik & Radioproducent

niklas@remediagroup.se

070 570 48 06

Robert Walker

Robert Walker

Partner & Producent

robert@remediagroup.se

073 444 89 10

Erik Björndahl

Erik Björndahl

Partner & Projektledare

erik@remediagroup.se

076 164 13 60

Ett urval av våra kunder