Skip links

RE! är en en innovativ, nytänkande och unik byrå för marknadsföring, kommunikation och event. Med all vår kompetens inhouse kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

ÖSK Fotboll

ÖSK Fotboll

Radioreklam

Katrinelund

Katrinelund

Reklamfilm

Stjärnhusen

Stjärnhusen

Webb

ÖSK

ÖSK

Foto

KAMTech

KAMTech

Eventfilm

Delumo

Delumo

Webb

Hästens

Hästens

Radioreklam

Ingeborgs

Ingeborgs

Reklamfilm

Vilda Korven

Vilda Korven

Identitet

VI PÅ RE!

Erik Björndahl

Erik Björndahl

Partner & Projektledare

erik@remediagroup.se

076 164 13 60

Robert Walker

Robert Walker

Partner & Producent

robert@remediagroup.se

073 444 89 10

Björn Asplund

Björn Asplund

Partner & Projektledare

bjorn@remediagroup.se

070 318 00 88

Niklas Edberger

Niklas Edberger

Musik & Radioproducent

niklas@remediagroup.se

070 570 48 06

Fredrik Posse

Fredrik Posse

Grafisk designer

fredrik@remediagroup.se

076 103 93 30

Emelie Skogum

Emelie Skogum

Praktikant

emelie@remediagroup.se

Sofie Karlsson

Sofie Karlsson

Praktikant

sofie@remediagroup.se

Elin Wiewegg

Elin Wiewegg

Praktikant

elin@remediagroup.se

Ett urval av våra kunder