Skip links

RE! är en innovativ, nytänkande och unik byrå för marknadsföring, kommunikation och event. Med all vår kompetens inhouse kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

RE! är en innovativ, nytänkande och unik byrå för marknadsföring, kommunikation och event. Med all vår kompetens inhouse kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

ÖSK

ÖSK

Foto

Fratelli Örebro

Fratelli Örebro

Webb

Johnells

Johnells

Reklamfilm

Nercia

Nercia

Radioreklam

Katrinelund

Katrinelund

Reklamfilm

Reuse Örebro

Reuse Örebro

Identitet

Klossfestivalen

Klossfestivalen

Radioreklam

Delumo

Delumo

Webb

VI PÅ RE!

Erik Björndahl

Erik Björndahl

Partner & Projektledare

erik@remediagroup.se

076 164 13 60

Robert Walker

Robert Walker

Partner & Producent

robert@remediagroup.se

073 444 89 10

Björn Asplund

Björn Asplund

Partner & Projektledare

bjorn@remediagroup.se

070 318 00 88

Fredrik Posse

Fredrik Posse

Grafisk designer

fredrik@remediagroup.se

076 103 93 30

Niklas Edberger

Niklas Edberger

Musik & Radioproducent

niklas@remediagroup.se

070 570 48 06

Emelie Skogum

Emelie Skogum

Content Creator

emelie@remediagroup.se

070 274 17 19

Michaela Ricklund

Michaela Ricklund

Content Creator

michaela@remediagroup.se

073 501 04 99

Mattias Fredin

Mattias Fredin

Praktikant

mattias@remediagroup.se

076 209 11 79

Gustaf Sand

Gustaf Sand

Praktikant

gustaf@remediagroup.se

076 134 97 05

Ett urval av våra kunder