Skip links

Vi är en och media och kommunikationsbyrå i Örebro.

Med bred kompetens kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

RE! är en innovativ och nytänkande kommunikations- och marknadsföringsbyrå i Örebro. Med vår breda kompetens kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

Nercia

Nercia

Reklamfilm

ÖSK

ÖSK

Foto

JobOffice

JobOffice

Webb

Faluns Gallerior

Faluns Gallerior

Radioreklam

Katrinelund

Katrinelund

Reklamfilm

VI PÅ RE!

Robert Walker

Robert Walker

Partner & Producent

robert@remediagroup.se

073 444 89 10

Clara Olofsson

Clara Olofsson

Producent

clara@remediagroup.se

073 855 55 43

Erik Björndahl

Erik Björndahl

Partner & Projektledare

erik@remediagroup.se

076 164 13 60

Nathalie Andersson

Nathalie Andersson

Producent

nathalie@remediagroup.se

Mattias Fredin

Mattias Fredin

Producent Film

mattias@remediagroup.se

Lovisa Edqvist

Lovisa Edqvist

Producent

lovisa@remediagroup.se

Ella Sjönvall

Ella Sjönvall

Producent

ella@remediagroup.se

076 195 59 73

Niklas Edberger

Niklas Edberger

Musik & Radioproducent

niklas@remediagroup.se

070 570 48 06

Emelie Skogum

Emelie Skogum

emelie@remediagroup.se

Fredrik Posse

Fredrik Posse

Grafiskt

fredrik@remediagroup.se

Ett urval av våra kunder