Skip links

RE! är en innovativ, nytänkande och unik byrå för marknadsföring, kommunikation och event. Med all vår kompetens inhouse kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

RE! är en innovativ, nytänkande och unik byrå för marknadsföring, kommunikation och event. Med all vår kompetens inhouse kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

Moderaterna

Moderaterna

Radioreklam

HTH Kök

HTH Kök

Radioreklam

MK Properties

MK Properties

Webb

JMS Vattenrening

JMS Vattenrening

Radioreklam

JobOffice

JobOffice

Webb

Vilda Korven

Vilda Korven

Identitet

Bilia Awards 2019

Bilia Awards 2019

Event

Clever Classy

Clever Classy

Identitet

VI PÅ RE!

Erik Björndahl

Erik Björndahl

Partner & Projektledare

erik@remediagroup.se

076 164 13 60

Robert Walker

Robert Walker

Partner & Producent

robert@remediagroup.se

073 444 89 10

Björn Asplund

Björn Asplund

Partner & Projektledare

bjorn@remediagroup.se

070 318 00 88

Fredrik Posse

Fredrik Posse

Grafisk designer

fredrik@remediagroup.se

076 103 93 30

Niklas Edberger

Niklas Edberger

Musik & Radioproducent

niklas@remediagroup.se

070 570 48 06

Emelie Skogum

Emelie Skogum

Sociala Medier Producent

emelie@remediagroup.se

070 274 17 19

Michaela Ricklund

Michaela Ricklund

Producent

michaela@remediagroup.se

073 501 04 99

Ett urval av våra kunder