Skip links

RE! är en innovativ, nytänkande och unik byrå för marknadsföring, kommunikation och event. Med all vår kompetens inhouse kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

RE! är en innovativ, nytänkande och unik byrå för marknadsföring, kommunikation och event. Med all vår kompetens inhouse kombinerar vi idé, strategi och kreativitet till färdig produkt. Vi gör skillnad för våra kunder!

Nercia

Nercia

Reklamfilm

Restaurang Tybble

Restaurang Tybble

Foto

JobOffice

JobOffice

Webb

Eztrad

Eztrad

Identitet

Sörbybacken

Sörbybacken

Identitet

Moderaterna

Moderaterna

Reklamfilm

Loka Brunn

Loka Brunn

Radioreklam

VI PÅ RE!

Erik Björndahl

Erik Björndahl

Partner & Projektledare

erik@remediagroup.se

076 164 13 60

Robert Walker

Robert Walker

Partner & Producent

robert@remediagroup.se

073 444 89 10

Björn Asplund

Björn Asplund

Partner & Projektledare

bjorn@remediagroup.se

070 318 00 88

Fredrik Posse

Fredrik Posse

Grafisk designer

fredrik@remediagroup.se

076 103 93 30

Niklas Edberger

Niklas Edberger

Musik & Radioproducent

niklas@remediagroup.se

070 570 48 06

Emelie Skogum

Emelie Skogum

Content Creator

emelie@remediagroup.se

070 274 17 19

Michaela Ricklund

Michaela Ricklund

Content Creator

michaela@remediagroup.se

073 501 04 99

Ett urval av våra kunder